Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myśleli że postawią lokal i miliony będą zarabiać na okolicznych bogaczach.Ludzie się będą bali tam wejść!Zapowiadało się że będzie na poziomie,a tu klapa : (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina tych kilku zajobów z Janowa.Czego nie posapiecie Białej?Cwaniaki pewnie popili tej oku***ałej wódki co przemycają z Białorusi,pojebało się w główkach od lewej gorzały,poczuli nieśmiertelność i dawaj zgrywać twardzieli.Troszeczkę się przeliczyli z siłami więc dostali łomot od chłopaków z ochrony. Następnym razem to startujcie do gimnazialistów może będzie lepiej i będziecie mieli jakieś szanse. P.S. Po ile u was faja z przemytu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wina tych kilku zajobów z Janowa.Czego nie posapiecie Białej?Cwaniaki pewnie popili tej oku***ałej wódki co przemycają z Białorusi,pojebało się w główkach od lewej gorzały,poczuli nieśmiertelność i dawaj zgrywać twardzieli.Troszeczkę się przeliczyli z siłami więc dostali łomot od chłopaków z ochrony. Następnym razem to startujcie do gimnazialistów może będzie lepiej i będziecie mieli jakieś szanse. P.S. Po ile u was faja z przemytu?
Faje to masz u mnie do zrobienia. bu ha.ha.ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Faje to masz u mnie do zrobienia. bu ha.ha.ha
Oooo Widzę że do Janowa i okolic dotarł już internet i Pastuch broni swoich ziomków.Ten kolo co napisał wyżej o fai to chodziło mu o to po ile t puszczają papierosy ci idioci co dostali wp*erdol o ochroniarzy.A tobie Geju wszystko się kojarzy z jednym czyli z fi***em.Jak tak bardzo chcesz aby jakiś facet ci obciągną to poszperaj w necie na pewno znajdziesz kilku chętnych homusiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak na koniec bajki i tak wszyscy piszący tutaj spotkają się czy nawet mina się na moście warszawskim Pozdro dla piszących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://moje.radio.lublin.pl/ochroniarze-dzialali-zbyt-brutalnie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napier.alać pałami winnych. Jak się nie umie pić to niech się siedzi w swoim domu tj. u mamy. Brawo ochrona, brawo policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaki z białej he he starzy posprzedawali trochę pola kupili klatki w białej i świrują mieszczuchów.Biała to jedna wielka wiocha...Janów jest ok i ludzie tacy jak wszędzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś za szybko wypuścili tych wiejskich zbójów. Coś to dziwnie wygląda.Nie chcę nic sugerować ale może coś tam z uszka strzelili na temat tytoniowej kontrabandy.Ani się obejrzeć jak zaraz komuś w okolicach Janowa czy w samym Janowie wjadą na metę.Tak,że wiejskie chłopy likwidujta mety lub wypalta wszystkie cygarety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Jaka kasa? Ci co naprawdę zbijają kasę na granicy to budują domy (oczywiście nie na siebie),inwestują w ziemię,działki budowlane. Nie lapią mordami wkoło jacy to oni wielcy przemytnicy.A te gównojady z Janowa to się dorobili ha ha ha czego? Kupi taki jeden deb*** z drugim auto za 40 tys,ma 60 tys. oszczędności i myśli,że jest już wielkim krezusem. Nawet nie wiecie jaką ludzie operują w okolicy kasą a to co zarobili Ci Janowcy na granicy to jest śmiech.Większość to nawet własnych domów czy mieszkań nie ma, chłopy stare pryki po ok 30 lat a ze starymi mieszkają bo nie stać się usamodzielnić .Znam takich co bez granicy w wieku 30 lat już po parę mieszkań mają w Białej i Międzyrzecu wykupionych lub takich co kilkadziesiąt hektarów ziemi mają.Ci naprawdę mają kasę!
kolego to teraz spojrz na Siebie. ja jestes kozakiem to zastanow sie ile Ty masz kasy? i zastanow sie z kim Ty mieszkasz? daje reke uciac ze mieszkasz z rodzicami. i zarabiasz max 2 tys zl. a po drugie powiem ze te wasze dyskusje sa bez sensu. po co komu zazdroscic aut . po co komu wypominac granice, granica jest dla wszystkich, rob wize i jezdzij a nie opieprzacie komus d***. Pozdrawiam Shiza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
http://moje.radio.lu...-brutalnie.html
No faktycznie najbardziej poszkodowany i niczemu niewinny wraz z mamą żalą się na wszystkich a do siebie żadnych zastrzeżeń. Bo jak nauczycielka mogła źle syna wychować, nie inni są wszystkiemu winni a synek święty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
No faktycznie najbardziej poszkodowany i niczemu niewinny wraz z mamą żalą się na wszystkich a do siebie żadnych zastrzeżeń. Bo jak nauczycielka mogła źle syna wychować, nie inni są wszystkiemu winni a synek święty.
to nie jego mama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.echodni...emonie-t144722/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
de napisał:
to nie jego mama
akurat tak się składa, że na początku jest chłopka z ul Nowej a później synek z mamusią więc mi tu nie truj, za darmo nie dostali i dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak by dostali za darmo to co powiesz akurat policja za free nie dostała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochrona powinna się przebadać ,ale tam same psy więc wiadomo o co chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochrona powinna się przebadać ,ale tam same psy więc wiadomo o co chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos z granicy napisał:
kolego to teraz spojrz na Siebie. ja jestes kozakiem to zastanow sie ile Ty masz kasy? i zastanow sie z kim Ty mieszkasz? daje reke uciac ze mieszkasz z rodzicami. i zarabiasz max 2 tys zl. a po drugie powiem ze te wasze dyskusje sa bez sensu. po co komu zazdroscic aut . po co komu wypominac granice, granica jest dla wszystkich, rob wize i jezdzij a nie opieprzacie komus d***. Pozdrawiam Shiza
To pewnie do mnie kolega napisał.Muszę Cię rozczarować nie mieszkam z rodzicami.Mam 29 lat i wynajmuję mieszkanie w Białej.Mam żonę, dziecko i jakoś sobie radzę.Kończę budowę domu ,co prawda teście i rodzice troszeczkę pomagają ale coś robię.Autko też wziąłem sobie nowe z salonu,co prawda na kredyt ale już prawie połowę spłaciłem.Nie powiem nie jest lekko,troszeczkę wyrzeczeń jest ale jakoś sobie daję radę.Co do zarobków to zarabiam troszeczkę ponad 2,5 tys ale nie dużo więcej,żona ok 1700zł.Sam też kiedyś troszeczkę jeździłem na Brześć więc wiem co nieco.Natomiast jesli chodzi o tych Janowców to są to pasożyty.30 lat chłopy stare pryki mają na karku i dalej siedzą u mamusi i tatusia.Tatuś wybudował dom za komuny a te barany nawet nie mają honoru ani ambicji życiowych aby samemu do czegoś dojść. Podjąć się jakiegoś wezwania,mieć jakiś cel w życiu.Pozostawić coś po sobie. No ale jest dom to po co się wysilać lepiej pasożytować na starych. Po co ja mam być ambity . Tą kasę co się zarobi to lepiej wydać na imprezy,balety,alkohol,dziwki i automaty.Znam takich lekkoduchów co zarobi w tygodniu to w weekend puści w lokalu.Takie gołodupce jak te z Janowa to czego oni się dorobili z tej granicy??? Starego kilkunastoletniego ledwo jeżdżącego grata,dwóch par firmowych dresów i łańcucha na rękę Jakby wszyscy mieli taką sieczkę w głowie jak ci to w domach jednorodzinnych mieszkało by ze 30 osób Ja przemytnik lekkoduch,moja żona,dzieci,moja siostra, szwagier ich dzieci,brat z bratową i dziećmi,młodsza siostra z chłopakiem,dziadek z babcią i prababka na poddaszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...karnomt wife napisał:
To pewnie do mnie kolega napisał.Muszę Cię rozczarować nie mieszkam z rodzicami.Mam 29 lat i wynajmuję mieszkanie w Białej.Mam żonę, dziecko i jakoś sobie radzę.Kończę budowę domu ,co prawda teście i rodzice troszeczkę pomagają ale coś robię.Autko też wziąłem sobie nowe z salonu,co prawda na kredyt ale już prawie połowę spłaciłem.Nie powiem nie jest lekko,troszeczkę wyrzeczeń jest ale jakoś sobie daję radę.Co do zarobków to zarabiam troszeczkę ponad 2,5 tys ale nie dużo więcej,żona ok 1700zł.Sam też kiedyś troszeczkę jeździłem na Brześć więc wiem co nieco.Natomiast jesli chodzi o tych Janowców to są to pasożyty.30 lat chłopy stare pryki mają na karku i dalej siedzą u mamusi i tatusia.Tatuś wybudował dom za komuny a te barany nawet nie mają honoru ani ambicji życiowych aby samemu do czegoś dojść. Podjąć się jakiegoś wezwania,mieć jakiś cel w życiu.Pozostawić coś po sobie. No ale jest dom to po co się wysilać lepiej pasożytować na starych. Po co ja mam być ambity . Tą kasę co się zarobi to lepiej wydać na imprezy,balety,alkohol,dziwki i automaty.Znam takich lekkoduchów co zarobi w tygodniu to w weekend puści w lokalu.Takie gołodupce jak te z Janowa to czego oni się dorobili z tej granicy??? Starego kilkunastoletniego ledwo jeżdżącego grata,dwóch par firmowych dresów i łańcucha na rękę Jakby wszyscy mieli taką sieczkę w głowie jak ci to w domach jednorodzinnych mieszkało by ze 30 osób Ja przemytnik lekkoduch,moja żona,dzieci,moja siostra, szwagier ich dzieci,brat z bratową i dziećmi,młodsza siostra z chłopakiem,dziadek z babcią i prababka na poddaszu
Chociaż jedna ciekawa wypowiedź. Znam osobiście tych wszystkich bałwanów z Janowa co zadymę zrobili. Powiem Ci kolego, że masz w zupełności rację, stare pryki, mieszkają z mamusiami, w dzień jadą na granicę, po południuu gnój u rodziców w gospodarce przewalają, nie będę tutaj personalnie sie wypowiadał, bo i tak każdy wie o kogo chodzi, no ale taka jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ochrona powinna się przebadać ,ale tam same psy więc wiadomo o co chodzi...
Widzisz lelu masz nauczkę.Skoro napisałeś i wiedzieliście że w tej ochronie "to same psy" to po ch*** skakaliście.Przecież to dla was wieśniaków za wysokie progi..Z "psami" jak to nazywasz i tak nie wygrasz prędzej czy później cię dojadą. Następnym razem proponuje zrobić ustawkę z podobnymi sobie ułomami o podobnym statusie społecznym z podobnej wioski.Proponuje nałożyć bojówy lub dresy i gdzieś na polanie sobie pokicać i pobrać się za łby.Tylko ściółki leśnej nie zniszczyć bo wtedy nie ochrona i psy a straż leśna was dojedzie i znowu będziecie płakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...